Servis

Firma Faltus suspension vám nabízí tyto služby:

Servis tlumičů (SHOWA, KAYABA, WP, MARZOCCHI, ÖHLINS, PAOLI, ELKA, SACHS, DNM, BMW)

Ladění tlumičů (SHOWA, KAYABA, WP, MARZOCCHI, ÖHLINS, PAOLI, ELKA, SACHS, DNM, BMW)

Kompletní servis motocyklů, čtyřkolek a pitbike

Prodej příslušenství a náhradních dílů (pneumatiky, oleje, brzdové destičky, řetězové sady a mnoho dalších)

Pokovení tlumičů nitridem titanu (černé, zlaté)

Lakování železných a chrom-molybdenových rámů motocyklů

Svařování hliníku a titanu (podsedlové rámy, výfuky aj.)

Nabízíme profesionální ladění podvozků motocyklů za pomocí moderních servisních a testovacích přistrojů. Firma Faltus suspension disponuje testovacím přístrojem tlumičů, který slouží k doladěni tlumiče dle váhy závodníka a pomocí programu v počítači je možné zpracovat hodnoty a vytvořit graf. Díky tomu lze vidět rozdíly od sériového nastavení, popřípadě změny v charakteristice díky opotřebování tlumiče během provozu. Dále jsme vybaveni vakuovou pumpou na plnění zadních tlumičů a měřičem tvrdosti pružin.


Našim zákazníkům také nabízíme možnost, po námi provedené úpravě nebo servisu tlumičů, individuálního přízpůsobení podvozku přímo na trati. Po domluvě se zákazníkem jsme ochotni přijet na některou trať v okolí našeho servisu (Dl. Loučka, Nemilany u Olomouce, Litovel, Šternberk), společně s naším testovacím jezdcem Dominikem Hrabským (jezdec týmu BUKSA/ADOS KTM) a provedeme doladění podvozku. Toto finální nastavení výchází z vizuálního pozorování chování motocyklu a také z pocitových vjemů a požadavků zákazníka.

Další službou, kterou Vám naše firma nabízí je svařování hliníkových a titanových dílů na motocykly jako např. podsedlové rámy, koncovky a kolena výfuků

V neposlední řadě Vám také nabízíme v dnešní době velmi vyhledávanou službu, kterou je lakování rámů. U starších (použitých) rámů před lakováním provádíme nejdříve opískování rámu, abychom dosáhli co nejlepšího finálního povrchu. Po předchozí dohodě také můžeme Váš motocykl v našem servisu odstrojit, nalakovat a znovu poskládat. Vám tak odpadnou starosti s kompletací motocyklu a můžete si jen vyzvednout již hotový stroj.

CyberChimps